Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Zaregistruj se a začni vydělávat

Dnes se registrovalo již 10 klientů
Neváhejte a vstupte na palubu i vy!

Adler Mannheim– Wikipedie
Adler Mannheim je německý klub ledního hokeje, který sídlí ve městě Mannheim ve spolkové zemi Bádensko-Württembersko.Založen byl v roce 1938 pod názvem Mannheimer ERC.Svůj současný název nese od roku 1994.Německým mistrem se stal v letech 1980, 1997,
SAP Arena– Wikipedie
SAP Arena je multifunkční aréna v Mannheimu, Německo.Je primárně užívaná k lednímu hokeji a házené a je domovským stadionem hokejového týmu Adler Mannheim a házenkářského týmu Rhein-Neckar Löwen.Maximální kapacita arény je 15 000 míst. Každoročně hos
MČR neslyšících v ledním hokeji – liga 1. kolo | neslyšící ...
První kolo MČR neslyšících (liga 1. kolo) se odehrálo v sobotu 10. 1. 2020 na zimním stadionu v Plzni, utkání začalo ve 12:30hod. V 1. třetině dlouho podržel brankář SKN Plzeň, pustil první gól až v 15. minutě. Ve 2. třetině bylo hodně
MČR v ledním hokeji 2. kolo 30.11.2019 | Český svaz ...
Mistrovství České republiky v ledním hokeji – 2. kolo. Hodnocení . V sobotu dne 30. listopadu 2019 se konalo MČR – liga neslyšících v ledním hokeji v Brně – 2. kolo a na soutěže se přihlásili SKN Brno, SKN Plzeň a SKN Hradec Králové.
TEC 5:3 KLP | VSK Technika Hokej Brno - PZ Kladno (ELIOD ...
Vyloučení v týmu PZ Kladno (Miloš Hanousek – 2 min., krosček). 52:27. Vyloučení v týmu VSK Technika Hokej Brno (Matěj Zavřel – 2 min., hrubost). 52:02. Vyloučení v týmu PZ Kladno (Adam Horn – 2 min., držení). 49:17. Vyloučení v týmu VSK Technika Hoke
Tomáš Hanousek - Hokej – MS v hokeji ...
Poprvé dostal šanci v hokejové extralize dospělých a teď ho čeká první play off, v němž se „jeho“ Liberec na... Hokejisté Liberce tužili partu v luxusu i na skromném stadionku 16.3.2019 10:26
| hokej
V půlce třetí části nejprve využili vítkovičtí přesilovku a ani použitá trenérská výzva kladenských koučů na rozhodnutí nic nezměnila. Dvě minuty před koncem se hosté rozhodli odvolat gólmana a i když si vytvořili závar u Svobody, vítkovičtí několikr
Tomáš Hanousek | - web českého hokeje
| Oficiální web českého hokeje. Extraliga, 1. liga, 2. liga, mládež, reprezentace, mistrovství světa, NHL, Champions Hockey League, evropské ligy
29. kolo HET ligy - Sport New
I Jablonci jde o hodně, stále je ve hře o poháry a třetí místo v tabulce, další jeho soupeři Sparta a Olomouc se utkají mezi sebou. I v bojích o sestup jdou týmy na sebe ve vzájemných zápasech, Ostrava hraje s Karvinou a Brno hostí Jihlavu. Program 2