Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Zaregistruj se a začni vydělávat

Dnes se registrovalo již 11 klientů
Neváhejte a vstupte na palubu i vy!

Fotbal Písek, z.s. - vítej zpět PK11 | Facebook
Fotbal Písek, z.s. 21. srpna 2016 ... jak by mělo, ale věříme, že poctivou prací se jejich výsledky zlepší! Fotbal Písek, z.s. Zhlédnutí (189) · 10. ledna 2019. 0:46. Gymnastické prvky přeskok, následný kotoul a poté sprint na tréninku mladších žáků
FC Zbrojovka Brno | oficiální internetové stránky
Zemřel pan Jaroslav Panák. S hlubokým zármutkem oznamujeme, že nás ve věku nedožitých 75 let navždy opustil pan Jaroslav Panák; dlouholetý správce lužáneckého areálu a člověk, který po celý život miloval svou rodinu, přátele a Zbrojovku.
Stade Reims (Francie) - fotbalový klub Stade Reims ...
Informace o fotbalovém klubu Stade Reims (Francie) přináší - články, zprávy, statistiky, výsledky, rozlosování a další info o Stade Reims (Francie).
SKŘetězárna - fotbal » Výsledky zápasů 20. – 22.5.2017
Výsledky zápasů 20. – 22.5.2017. Publikoval: Ladislav Valouch | dne 20 Květen, ... SK Řetězárna B : Velká Kraš 2:2 (2:1) na pk 4:3 branky Kováč 2, rozhodující penalta Žák J. Starší přípravky: SK Řetězárna B : SK Řetězárna A (pondělí 16:30 hod) ... fo
Fotbal - Naše Valašsko - vždy čerstvé informace z regionu
Fotbal: Víkendové výsledky , 25.-26.10.2015 (DENIK) Ani drtivá převaha nepřinesla Brumovu na Vsetíně 3 body. Fotbalové výsledky 17.- 18.10. (DENIK) ... Kvalitní utkání rozhodla penalta. Mistrovská kopaná ve Zlínském kraji 15.-16.8. Běsnící
Zahozená penalta Kostelec mrzela - Jihlavský deník
Přitom svěřenci trenéra Votavy začali famózně. Po trefách Kočího a Zadražil, vedli v 6. minutě o dva góly! Jenže pak se začalo vše sypat. „Klíčovým momentem byla 10. minuta a neproměněná penalta,“ žehrá kouč na Kočího zahozenou „desítku“.„A pak dvě h
SKŘetězárna - fotbal
V 50.minutě nám zatrnulo, po střetu brankáře Tilla a domácího útočníka visí ve vzduchu penalta proti nám, ovšem tento sporný moment hlavní rozhodčí řeší odkopem od naší branky. V 65.minutě přichází konečně branka v síti Bohdíkova.
Výsledky | FORTUNA GAME a.s.
Fotbal-speciál - Výsledky . 9.6.2020 Fotbal-speciál Lech Poznaň-Pogon Szczecin . správné tipy výsledek více datum ; výsledek 1.poločasu 0:1 a ... v čase 0-15 min. bude nařízena penalta 125037 není k dispozici : 99 9.6.2020 20:30 A.Fraczczak ...
Ján Krivák: Penalta? Ale ano, byla -
Karviná – Na place bojoval o první jarní výhru Karviné ve fotbalové FORTUNA:LIZE, nakonec se ale právě po jeho zákroku na Moulise kopala penalta, po které Teplice srovnaly na konečných 1:1.
Krajský fotbal - Liberecký kraj - Liberecký deník
Byla to jasná penalta, je přesvědčen liberecký útočník Jan Kuchta /ROZHOVOR/ Ve 26. kole FORTUNA:LIGY zdolali liberečtí fotbalisté Slovácko 3:1, když o svém… Slovan dvěma góly v závěru zápasu přemohl Slovácko