Fotbal (z anglického football, foot = noha, ball = míč), též kopaná, je kolektivní míčová hra, která je nejpopulárnějším kolektivním sportem na světě.. Ve fotbale hrají dvě družstva po jedenácti hráčích na obdélníkovém, nejčastěji travnatém hřišti. J
Sport Nejlepší sport
Nejlepší sport na českém internetu. Původní zpravodajství, on-line reportáže, rozhovory, analýzy, diskuse, ostatní sporty.
FK Blažim
Druhý poločas byl na těžkém terénu vyrovnaný, a když už to vypadalo na plichtu, krásnou střelou rozhodl Tomáš Svoboda. Teď nás čeká poslední zápas na domácím trávníku (poslední dva zápasy sehrajeme na UMT), a přivítáme lídra tabulky, a aspiranta na p
Livescore na mobil - výsledky fotbal na
"Sledujte fotbal na cestách s aktuálním livescore servisem pro mobilní telefony. Live výsledky LiveSport Mobile
Novinky | FK Nepomuk - muži "A"
Druhý poločas se hrál fotbal nahoru-dolů a je jen škoda, že jsme nevyužili minimálně tři jasné golové šance. Soupeř v 65. minutě neproměnil domácí pokutový kop. A tak došlo na penalty, ve kterých byli úspěšní domácí.Předvedli jsme solidní výkon, jen
Ludslavice-fotbal
Hrál se oboustranně pohledný fotbal, ve kterém se více dařilo hostům. Na druhý poločas by hosté měli co nejrychleji zapomenout, dostat v rozhodnutém zápase pět branek a nakonec prohrát, to se moc často nevidí. Po hodině hry dali svou první branku dom
Americký fotbal – Wikipedie
Americký fotbal je branková sportovní hra, hraná 11 hráči s oválným míčem.Cílem týmu je získat více bodů než soupeř. Skórovat lze postupem s míčem (během či zachycením přihrávky) až do soupeřovy koncové zóny (touchdown), kopem (field goal) či složení
Fotbal Nejobsáhlejší fotbalové zpravodajství
2020 21:00 Mladá Boleslav vs. Zlín fotbal - FORTUNA:LIGA 2019/2020 - 27:Mladá Boleslav vs. Zlín Městský stadion Mladá Boleslav FK Mladá Boleslav FC FASTAV Zlín
| fotbal
- online přenosy sportovních utkání, závodů a událostí.
TJ Sokol Vrchotovy Janovice - Fotbal-VJ
Zatlačili soupeře na jeho polovinu a hrálo se na jednu bránu. Z přímočarých akcí na jeden dotek se rodila jedna šance za druhou. Vyložených příležitostí vstřelit gól měli domácí za první poločas snad více než za celou jarní sezónu. Ale... —————