Penziony Poteč Hledáte ubytování v penzionu? Vyberte si z více než penzionů - najdete hodnocení, fotky, ceny, vybavenost a přímé kontakty.
Volby 2018 - Výsledky komunálních voleb pro Poteč |
Komunální volby 2018. Komunální volby proběhnou 5. a 6. října. Na rozdíl od ostatních voleb při volbách do obecních zastupitelstev nelze uplatnit voličský průkaz, specifické je i křížkování jednotlivých kandidátů. V Praze patří k favoritům hnutí ANO
Doubravy vs. Poteč - Detail zápasu | Roteiro
Kompletní výsledkový a statistický servis ze všech mužských fotbalových soutěží v České republice. Podrobné statistiky hráčů, týmů či soutěží.
OP: Pozlovice zdolaly Mysločovice, Kostelec přehrál Poteč ...
KOSTELEC - POTEČ 2:0 (0:0) Souboj druhého Kostelce s třetí Potečí vyzněl lépe pro domácí tým, který dvakrát udeřil po změně stran a vzdálil se nedělnímu soupeři. V prvním poločase byla hra vyrovnaná, šance měly oba mančafty, skóre se ovšem nezměnilo.
TJŠtítná nad Vláří - Aktuality - výsledky
SK Boršice vs. TJ Štítná A 1:2 branky: Spáčil Jan, Liška Jaroslav. TJ Štítná B vs. SK Hvozdná 0:3. branky: Dorost SK Baťov vs. TJ Štítná 6:1. branky: Malaník Patrik Ml. žáci TJ Štítná vs. FK Poteč 24:1. branky: Vaculík Adam 9, Machuča Adam 5, Liška J
TJ Sokol Velký Ořechov -
Databanka sportovních výsledků - fotbal, hokej, futsal, florbal, výsledky on-line, rozpisy, tabulky, rozlosování, komentáře, diskusní fóra, odkazy. Tvorba ...
Okresní přebor: Střítež se dotáhla na Choryni ...
ROKYTNICE– POTEČ 2:1 NA PENALTY (1:0) Domácí fotbalisté se ujali vedení ve 14. minutě, kdy se prokličkoval hostující obranou Roman Vacula. Za Poteč srovnal v 68. minutě lobem Libor Faldík. Utkání bylo odehráno na kvalitním terénu s řadou nepřesností,