Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Zaregistruj se a začni vydělávat

Dnes se registrovalo již 9 klientů
Neváhejte a vstupte na palubu i vy!

| Slavoj Chrášťany
Potom zimní přestávku fotbal bude mít, aby hráči na jaro stihli formu naladit. Zda se jim to povede, nebudeme nyní řešit, na zápasy Slavoje budeme se ale těšit. 2016-10-30 10:05:04.000000
TJ Sparta Lužná - TJ Sokol Pustověty, 25.kolo ...
Ohlasy k zápasu TJ Sparta Lužná Robert Grill, záložník: Jsme úplně bezzubí dopředu.Držíme míč, ale nejsme schopni přejít do šancí. Nehrál se hezký fotbal, Pustověty zalezly dozadu, spoléhaly na protiútoky a my nebyli schopni přes jejich obranu prochá
Olomouc - Ml.Boleslav | ONLINE fotbal | 2.11.2019 14:30 ...
Fotbal online, 1. liga, 15. kolo, 2. 11. 2019 14:30 . Olomouc - Ml.Boleslav 2:2. Minuta Min. Tým Hráč Akce
Obsazení rozhodčích a delegátů na 13.-14. května 2017 ...
II. TŘÍDA: Datum a čas: Domácí: Hosté: R: AR1: AR2: DFA: Hřiště: 13.05. 10:00: Ch. Mutějovice (8) SK Lišany (1) Vodrážka: Strouhal: Švácha: 13.05. 17:00
FK Lubná vs. Sokol Pustověty - Detail zápasu | Roteiro
Kompletní výsledkový a statistický servis ze všech mužských fotbalových soutěží v České republice. Podrobné statistiky hráčů, týmů či soutěží.
Hraj a zapisuj skóre rychle a jednoduše | gScore - Play ...
Vytvořeno: Pohlaví: Celé jméno: Přezdívka: Rok nar. Noha: Město: Stát: Akce: 15.01.2017 12:27: Muž: Adamek Jan: Hans: 2002 (18) Pravá: Praha 4: 01.05.2016 ...
TJ TZ Atlantic Rakovník - Hlavní stránka | Facebook
Sportovní liga. Regenerace&masáže Bc. Michelle Moravčíková. Masážní služby. TJ Tatran Rakovník. Amatérský sportovní tým. AFC Kralupy nad Vltavou. Sportovní tým. TJ Sokol Pustověty. Amatérský sportovní tým. Děti a pohyb. Amatérský sportovní tým. SK Pa
Obsazení rozhodčích a delegátů na 16. – 17. září 2017 ...
Náborová akce rozhodčích OFS Rakovník Partneři OFS Rakovník. Nejčtenější. Kontakt - 4 152 views; Pavel Franěk píská derby pražských “S”! - 3 338 views Kluby OFS - 3 120 views
FK Kněževes - TJ Sokol Pustověty, 16.kolo , Středočeský ...
Poslední slovo měly Pustověty, když v samotném závěru upravili na konečný výsledek. První poločas nám to šlapalo, druhá půle byla zklamáním. Místo toho, abychom si v klidu zahráli fotbal, tak jsme z toho spíše udělali parodii.
TJ Sokol Pustověty - SK Senomaty, 22.kolo , Středočeský ...
Dvojčata po góle. Pustověty vstoupily do utkání lépe a hned v 7. minutě se dočkali vedení, které vystřelil Kameník - 1:0.Senomaty nepůsobily kompaktně a inkasovaly znovu, tentokrát se mezi střelce zapsal O. Hula - 2:0.O tři minuty později se trefil i