Neváhejte a vstupte na palubu i vy!

Slovní fotbal
Re: Slovní fotbal « Reply #129 on: January 28, 2010, 11:13:13 am » Je tu nějak mrtvo - tedy se toho míče ujmu já a vykopnu ho takovým způsobem, že budete litovat, že jste mě nepředběhli!
Senomatský Havel inzultoval rozhodčího - Rakovnický deník
Rakovnicko - Senomatský Havel inzultoval rozhodčího, utkání nejvyšší okresní soutěže v Lubné se tak nedohrálo. Mšec se i přes porážku udržela v čele tabulky. Hředle nadělovaly v Zavidově, Kněževes ve Slabcích, Pustověty v Kolešovicích. Olešná rozhodl
Edita Hořejší si váží kultury, sportu a péče o zdraví str ...
týden ík l o uns k a, p ost ol opr tsk a, ž a t e c k a a p o db oř a ns k a n 2 2. ú no r a n r o čn ík 21 n ce na 9 k č n číslo 8 TREFTE SE DO ČERNÉHO! Chcete zasáhnout zákazníky v lounském okrese?
Author Topic: Slovní fotbal (Read 17883 times) 0 Members and 1 Guest are viewing this topic. Tawtakuk. Taronyu; Posts: 603; Karma: 16; kxangangang! Re: Slovní fotbal « Reply #20 on: January 17, 2010, 11:03:25 am ...
Slovní fotbal - trenér - ihned zdarma ke stažení ...
Slovní fotbal - trenér 1.0 download - Trenér hry slovní fotbal. Slovní fotbal - trenér je aplikace trénující slovní zásobu v oblíbené hře Slovní…
O nás :: Slovni-fotbal
Historie projektu. Vznik tohoto projektu se datuje ke 20.2.2008, zrod myšlenky realizovat projekt pak asi o 14 dní dříve, jako důsledek nespokojenosti s objektivitou lig na starých herních portálech, kde rozhodovala a vlastně nadále rozhoduje o pořad
V . LA©TŮVKA : A« ROZHODNE PLÉNUM ČNR S lova nemají cenu PRAHA ( spa , dr ) - Na návrh poslance Nedbálka byl program jednání 24 . schůze České národní rady , která
.:TJ Sokol Sýkořice:.
7.kolo 9.10.2016– So. Sýkořice - TJ Slabce 1:2 (1:0) Trenér vybral na první poločas optimální sestavu, zvolil dobrou taktiku, hráčům se podařilo nedostat gól v prvních deseti minutách, ale ani za celý první poločas nepustili soupeře do větší gólové p
Slovní fotbal -
Slovní fotbal je jednou z nejpopulárnějších flashových her na českém internetu. Do nelítostných slovních soubojů se denně pouštějí tisíce hráčů, kteří poměřují své svou slovní zásobu v duelech s jednoduchými pravidly - z jedenácti písmen musíte před
Slovní fotbal - logická online hra zdarma
Cílem hry je vytvořit z 11 písmen co nejvíce podstatných jmen a prostřednictvím nich dosáhnout v 6 kolech více gólů než soupeř. Pokud je po 6 kolech stav nerozhodný, tak o vítězi rozhoduje zlatý gól (kdo dá první gól, vyhrává).