Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Zaregistruj se a začni vydělávat

Dnes se registrovalo již 15 klientů
Neváhejte a vstupte na palubu i vy!

Reportáž ze zápasu Bologna FC - Atalanta Bergamo ...
Reportáž Bologna FC - Atalanta Bergamo. vám přináší reportáž, výsledek, žluté a červené karty, střelce gólů a další informace k utkání Bologna FC - Atalanta Bergamo.
ABC 2:1 ASR | Atalanta Bergamasca Calcio - ASŘím (Italská ...
Robin Gosens dostal u levé postranní čáry přihrávku do ofsajdu, rozehrávat mohou hosté. 5 Rozhodčí Orsato ještě rychle prověřil předchozí situaci s kolegy u videa, už ale ukázal na pokračování ve hře odkopem od domácí branky.
BLG 1:2 ABC | Bologna FC - Atalanta Bergamasca Calcio ...
- online přenosy sportovních utkání, závodů a událostí.
Neapol porazila Juventus gólem v 90. minutě, Schick ...
Na gól v dresu AS Řím v italské lize čekal od léta. Střelecké trápení Patrik Schick ukončil na hřišti Spalu, kde jednou trefou pomohl týmu z hlavního města k jasnému vítězství 3:0 a pojištění třetího místa v tabulce. Jen o skóre hůře je na tom rival
Bergamo při premiéře v LM urvalo postup, poslední se do ...
Fotbalisté Bergama postoupili při premiérové účasti v Lize mistrů do osmifinále. V závěrečném 6. kole základní skupiny jim k tomu pomohla venkovní výhra 3:0 nad Šachtarem Doněck a zároveň porážka Dinama Záhřeb 1:4 s Manchesterem City. O výhru anglick
LIVE prenos: Atalanta Bergamo– Juventus Turín ...
Sledujte Taliansky futbalový pohár naživo na TV Tipsport. Atalanta Bergamo – Juventus Turín online vysielanie. Coppa Italia live stream. Stavte si na svojho favorita.
Robin Gosens (Atalanta Bergamo) - informace o Robin Gosens ...
Robin Gosens a Marten De Roon zřejmě budou i nadále hájit barvy Atalanty, italský klub s oběma jedná o nových smlouvách a jednání jsou v pokročilé fázi. 27.11.2019: Inter si vyhlédl Gosense: Křídelník Atalanty Bergamo Robin Go
Online: Atalanta BC - Záhřeb 2:0, Liga mistrů -
První poločas je za námi, Atalanta zatím na domácím hřišti vede nad Dinamem 1:0. První půle byla opravdu hodně zajímavá, oba týmy hrají na vítězství, při každé příležitosti se ženou dopředu. Jediný gól ale paradoxně padl z penalty, poté co nejprve tr
ABC 2:1 JAN | Atalanta Bergamasca Calcio - Janov CFC ...
Robin Gosens (Atalanta BC) napřáhl z levé strany, nicméně jeho diagonální rána šla příliš vysoko. 78 Ivan Radovanović (Janov) fauloval Iličiče ve středu hrací plochy.
Atalanta zesměšnila Fc Turín debaklem 7:0, k vidění byly i ...
Fotbalisté Atalanty zvítězili ve 21. kole Serie A na půdě FC Turína poměrem 7:0. Hattrickem se blýskl Iličič, dvě branky během sedmi minut na hřišti stihl vstřelit Muriel. Atalanta se tak dotáhla na čtvrtý As Řím. Hosté byli v úvodu zápasu aktivnější