Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Zaregistruj se a začni vydělávat

Dnes se registrovalo již 7 klientů
Neváhejte a vstupte na palubu i vy!

Fotbalové branky -
vám poradí, jak vybírat Fotbalové branky. Vybírejte si Fotbalové branky podle parametrů a srovnávejte ceny z internetových obchodů na Heurece.
SK Dobruška
Vstup do zápasu se nám povedl na jedničku, v 7. minutě jsme vedli 2:0 a to zřejmě zápas rozhodlo. Rychnovští ale kousali a nedali nám nic zadarmo, své šanci však neproměnili. Když jsme na začátku 2. půle zvýšili na 3:0, přišlo určitě uspokojení a...
fotbalová branka -
SIMBA FOTBALOVÁ BRANKA 2 V 1. Fotbalovou branku lze použít buď jen se sítí nebo připevnit i stěnu a trénovat přesně vstřelené góly. Míč a pumpička součástí. Snadno složitelná-rozložitelná, materiál plast. 399 Kč zlatarybka.eu Do obchodu
Sport - Klimešová
Řada sportovních náčiní a výrobků pro školky, školy, ale i aktivní a pasivní rekreační klání. Výrobky vysoké kvality od Köck Sport.
Pomůcky na zahradu -
Branky na zahradu. Tejpy a obinadla. Kinesiologické tejpy, ... Fotbalové brány Panna Goal - 2 ks (set) Skladem 2 802 Kč bez DPH ... 1 190 Kč Kód: K142332-127-0002. Fotbalový branka Exit Pico Goal (set 2 kusy) 48 hodin 2 058 Kč bez DPH. 2 490 Kč Kód:
Legea set prázdniny | Fotbal pro Vás
Sportovní set, určený nejen na fotbalové kempy, ale i na letní tábory. Kvalitní set od značky Legea.
Míčové sporty (2) - Klimešová
Síť kopaná Mini 2 - 3x2x0,8x1,2m. Síť je určena na malou kopanou. Lze použít i na házenkářskou branku. ... Molitanový míč 20 cm. Míč na kopanou, fotbal, volejbal aj. ... Pumpička - hustilka na rehabilitační míče s dvojčinným ventilkem. Hustí ikdyž jd
Sporty -
set na florbal, 1 míček 2 florbalové hole 99 cm. Dostupnost: skladem. ... Pumpička na míče 24cm plast s kovovým hrotem v sáčku. Dostupnost: skladem. ... Míč fotbal měkký 12cm v síťce. Dostupnost: skladem.
Fotbalové míče - Fit company
Fotbalové míče, Fit company. Nemůžete vyplnit toto pole. Přihlásit se
Branka fotbalová 2ks + míč - 450 Kč
Tento sportovní herní set obsahuje dvě fotbalové branky, které se dají spojit do jedné velké. Set je ideální pro trávení volného času venku, nebo pro rekreační dětské hráče. Je také ideálním dárkem pro děti, které baví sport a mají rády pohyb. Balení