Neváhejte a vstupte na palubu i vy!

Profil fotbalového reprezentačního týmu Nizozemí -
Profil fotbalového reprezentačního týmu Nizozemí.
Nizozemsko v přípravě nestačilo na Itálii, Španělsko vyhrálo ve...
Bídné období nizozemských fotbalistů pokračuje. Po kvalifikačním propadáku v Bulharsku (0:2) podlehli doma v přípravném duelu 1:2 Itálii. Francie doma nestačila na Španělsko 0:2. Estonsko překvapivě porazilo Chorvatsko 3:0.
Nizozemsko, Slovensko i Španělsko. Čeští fotbalisté stále neví...
Jenže po pauze dali dva góly a přeskočili Čechy. Ti si tak stále nemůžou zařizovat letenky, protože o dějišti jejich osmifinále i soupeři rozhodnou až středeční zápasy skupin E a F.
Fotbalisté Španělska jsou novými mistry světa |
Johannesburg - Fotbalisté Španělska porazili v nedělním finále světového šampionátu v Jihoafrické republice Nizozemsko po prodloužení 1:0 a stali se novými mistry světa. Jedinou brankou rozhodl ve 116.
španělsko fotbalista
Božský Iker chyboval. S kritikou počítám, řekl brankář Casillas...
Na mistrovství světa není zkušenější fotbalista než Iker Casillas. Právě španělský brankář však v pátek zažil jeden z nejhorších zápasů ve své bohaté kariéře. Kapitán obhájců titulu musel skousnout vysokou porážku 1:5 od Nizozemska.
Nizozemsko – Wikipedie
Oficiálním hlavním městem je Amsterdam. Většinu funkcí hlavního města však plní Haag, který je sídlem nizozemského krále, parlamentu a vlády.
Švýcarsko - Španělsko 1:1, na penalty 1:3, Španělsko zvládlo...
Fotbalisté Španělska porazili Švýcarsko 3:1 v penaltovém rozstřelu a jsou prvními semifinalisty mistrovství Evropy. Po 90 minutách i prodloužení se v Petrohradu hrálo 1:1.
Španělsko - Nizozemsko 1:0 (0:0) - Branky: 117. Iniesta...
Hlavní rozhodčí: Howard Webb (Anglie) Čárový rozhodčí: Darren Cann (Anglie) Čárový rozhodčí: Michael Mullarkey (Anglie) Čtvrtý rozhodčí: Yuichi Nishimura (Japonsko)
Pomsta byla sladká. Nizozemci nasázeli mistrům ze Španělska pět...
Salvador - Kdo by takový výprask čekal? Fotbalisté Španělska v repríze finále posledního mistrovství světa s Nizozemskem utrpěli debakl 1:5.