Neváhejte a získejte nejlepší bonusy. Po kliknutí se Vám zobrazí detailnější informace a můžete začít hrát.

Zaregistruj se a začni vydělávat

Dnes se registrovalo již 18 klientů
Neváhejte a vstupte na palubu i vy!

Opět vítězně. Fotbalový Třinec přehrál rezervu Žiliny ...
TŘINEC Fotbalisté Třince zaznamenali další úspěch, na svém hřišti si poradili se záložním týmem Žiliny. FK FOTBAL TŘINEC – MFK ŽILINA „B“ 3:1. V pátém přípravném měření sil byl opět vidět záložník Omasta. Minutu před přestávkou se uvolnil na pravé st
David Machalík - Fotbal -
Střední záložník David Machalík je odchovancem Slovácka. V lize dostal šanci poprvé v prosinci 2016. Na jaře 2019 hostoval ve Znojmě, pak se přemístil do Třince.
Tomáš Weber - Fotbal -
Fotbalové zpravodajství a on-line reportáže, podrobné zprávy z fotbalové ligy a mistrovství, rozhovory, statistiky
Lukáš Lupták (Fotbal Třinec) - informace o Lukáš Lupták na ...
Aktuální statistiky v klubu Fotbal Třinec (CZE) ... Richard Bartoš se může těšit na další roky v Ružomberkou, mladý záložník ve slovenském klubu prodloužil smlouvu do června 2017. Svého spoluhráče o několik hodin později následoval i další středopola
Erik Puchel - Fotbal -
Mladý a nadějný záložník, odchovanec Karviné. V létě 2016 je na soupisce týmu, který čerstvě postoupil do ligy. V lednu 2018 odešel na hostování do Budějovic. Po půl roce je zpět v Karviné.
Tomáš Weber (Fotbal Třinec) - informace o Tomáš Weber na ...
Informace o hráči Tomáš Weber z klubu Fotbal Třinec na Tomáš Weber - osobní údaje, články, statistiky, zápasy, góly, foto.
Prostějov vs FK Fotbal Třinec - 1. SK PROSTĚJOV
Fotbal v médiích. Messi možnost odejít zadarmo z Barcelony nevyužil a v týmu zůstává 2. 6. 2020; Příbram se probrala, teď ji ale čeká Slavia. Nemáme co ztratit, chceme je potrápit, říká Horváth 2. 6. 2020; Soutěž Čas na fotbal 1. 6. 2020; Liberec nem
TRI 4:2 BBY | FK Fotbal Třinec - MFK Dukla Banská Bystrica ...
Rychlonohý záložník v minulých týdnech zkoušel štěstí v třetiligovém Táborsku. Stejně jako Banská Bystrica, i Třinec má pět přípravných zápasu za sebou. Slovenskou devatenáctku, Liptovský Mikuláš a Wóliborz i Žilinu B porazil, ztroskotal až v opavské
Třinečtí fotbalisté skolili Žižkov. Poprvé se trefil ...
TŘINEC Nejvyšší vítězství sezony, třetí v řadě, posunulo třinecké fotbalisty už na osmé místo tabulky. FK FOTBAL TŘINEC – FK VIKTORIA ŽIŽKOV 4:0 Skóre otevřel v 6. minutě Martin Samiec, vymetl pavučinu v šibenici žižkovské brány. „Webrys (Weber) to n
FK Dukla Praha | Fotbal Třinec je naším prvním soupeřem v ...
Fotbal Třinec je naším prvním soupeřem v nové sezóně ... Do svého domovského klubu Karviná se z hostování vrací velmi důležitá opora třineckých záložník Tomáš Weber. Novou posilou soupeře je nejlepší střelec Moravskoslezského kraje Tomáš Wojnar, kter